NIGRA BLANKA LOGO

O nas

Drukarnia Nigra Blanka powstała z myślą nie tylko o kompleksowej obsłudze naszych Klientów końcowych, ale także o dostarczaniu materiałów agencjom reklamowym,drukarniom oraz wydawnictwom.

Nasz zespół stanowi wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów – bezustannie podnosząca swoje kwalifikacje poprzez starannie opracowany system szkoleń.

Znając środowisko szeroko rozumianej reklamy doskonale rozumiemy potrzeby szybkiego dostarczenia materiałów reklamowych wysokiej jakości, co skłania nas do inwestowania w technologie pozwalające maksymalnie skrócić czas produkcji. Współpracując natomiast z wydawnictwami jesteśmy w otwarci na negocjacje dotyczące dogodnych warunków płatności po nawiązaniu stałej współpracy.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku na przygotowanie materiałów do druku oferujemy doradztwo w przygotowaniu plików oraz kompleksowe przygotowanie plików, zarówno od strony graficznej jak i prac redakcyjnych.

Zlecenia przyjmujemy 24h na dobę, odpowiadając na nie najszybciej jak to jest możliwe i traktując je zawsze indywidualnie.

Skontaktuj się z nami!